Pristatymas

Prekių siuntimo kaina registruotu paštu visoje Lietuvoje tik 5 litai. Prekių siuntimo kaina registruotu paštu Į kitas Europos sąjungos šalis tik 15 litų.

Užsisakant prekių už 75 litus ir daugiau, pristatymas visoje LietuvojeNEMOKAMAS!

Pristatymo laikas

Pristatymo laikas siunčiant siuntą registruotu paštu Lietuvoje įprastai trunka 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo  gavimo dienos, tačiau kartais gali užtrukti ilgiau nuo dėl mūsų nepriklausančių priežasčių, taip pat į atokenesnes vietoves bei švenčių dienomis.

Pristatymas siunčiant siuntą registruotu paštu į kitas Europos sąjungos šalis įprastai  užtrunka apie 7-14 darbo dienųnuo išsiuntimo dienos (retais atvejais gali užtrukti ir iki 30d.)

Pristatymo sąlygos

Norint užtikrinti siuntinio saugumą, prekės siunčiamos tik pirmenybiniu registruotu paštu. Prekių užsakymai priimami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir atliekami per 1 – 2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo.

Papildoma informacija:

Nurodydami pristatymo adresą pateikite tikrą savo vardą, pavardę bei tikslų  pristatymo adresą. Nurodžius neteisingus ar netikslius duomenis jums paštas negalės atiduoti siuntos.

„Lietuvos paštas“ gautas siuntas pašto skyriuje laiko 20-30 dienų. Jei per šį laikotarpį siuntos nėra atsiimamos, jos yra grąžinamos siuntėjui/mums. Grąžintų siuntų persiuntimas dar kartą regisruotu pirmenybiniu paštu  kainuoja 5Litus (Lietuvos teritorijoje), 15 litų ( į kitas Europos sąjungos šalis), tačiau grąžintas atgal siuntas galime persiųsti nemokamai su nauju Jūsų užsakymu. Pašto grąžintus mums siuntinius mes saugome 1 mėnesį.

Pasirinkus siuntimą Lietuvos paštu, užsakymai siunčiami darbo dienomis registruotu pirmenybiniu paštu, naudojantis AB „Lietuvos paštas“ paslaugomis. Siuntiniai siunčiami į visus Lietuvos miestus , Pirkėjo nurodytu adresu.

Apie į paštą pristatytas prekes būsite informuoti Lietuvos pašto informaciniu lapeliu, kuris asmeniškai Jums bus įteiktas pašto darbuotojui atvykus į Jūsų namus, arba paliktas Jūsų pašto dėžutėje, nurodytu adresu. Kai kurios pašto darbuotojai smulkius siuntinius pristato į namus.

Pasitaiko, kad pašto darbuotojai lapelių neskuba pristatyti, todėl geriausia iš karto turėti omenyje kad per  2-3 darbo dienas siunta dažniausiai  gaunama į artimiausią pašto skyrių ir pačiam stebėti siuntinuko kelią per siuntinių sekimo sistemą pašto puslapyje pagal siuntos registracijos kodą, kurį mes jums atsiunčiame el. paštu išsiuntus užsakymą.

Taip pat „Lietuvos paštas“ neinformuoja telefonu prieš pristatant siuntinį ar pranešimą apie jį. Jei pristatant  siuntą , pašto darbuotojas Jūsų neras namuose, Jūsų pašto dėžutėje paliks pranešimą, su kuriuo, pateikus asmens dokumentą, prekes galėsite atsiimti savo pašto skyriuje.

Valstybinių švenčių dienomis bei sekmadienį paštas nedirba.

Svarbu! Jei pristatymo metu pastebėjote pažeistą prekės pakuotę, praneškite apie tai Jus aptarnaujančiam pašto darbuotojui ir nedelsiant informuokite mus apie šį įvykį nurodytais kontaktais.