Pirkimas ir apmokėjimas

Pirkimas ir apmokėjimas
Kaip pirkti?

Pirkti elektroninėje parduotuvėje www.papuosaluslenis.lt labai paprasta, tačiau jei kyla kokių nors nesklandumų susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums atlikti  užsakymą.

Norint atlikti užsakymą, Jūs turite atlikti šiuos veiksmus:

1. Radę norimą prekę paspauskite ant jos. Paspaudę rasite detalesnį prekės aprašymą, bei galėsite pasirinkti tikslų prekės kiekį, kurį norite užsakyti.
2. Pasirinkus kiekį, spauskite mygtuką „ĮDĖTI Į KREPŠELĮ“. Jūsų pasirinktas prekių kiekis bus įdėtas į užsakymo krepšelį, kurį rasite kairėje pusėje viršuje.

3. Norėdami peržiūrėti išsirinktas prekes ir pradėti apmokėjimą, spauskite ant prekių krepšelio (kairėje pusėje viršuje). Paspaudę krepšelio nuorodą galėsite  koreguoti į jį įdėtų prekių kiekį bei ištrinti įdėtas prekes,kurių pirkti nebenorite.

4. Norėdami atlikti užsakymą pasirinktoms prekėms  spauskite mygtuką „PIRKTI“, kad  galėtumėte  prie kitų apmokėjimo žingsnių.

5. Jei esate registruotas „Papuošalų slėnio“ vartotojas, atliekant užsakymą  sistema paprašys prisijungti prie savo vartotojo paskyros (jei dar nesate prie jos prisijungę). Jei perkate pirmą kartą ir niekada nesiregistravote www.papuosaluslenis.lt parduotuvėje, įveskite savo el.paštą ir spauskite mygtuką „PATVIRTINTI“. Užpildyti trumpą anketą, kad galėtumėte paratęsti pirkimą. Registruojantis būtina teisingai užpildyti visus laukelius, nes ši informacija bus naudojama užsakymų pristatymui.

Užsiregistravus Jūsų duomenys bus išsaugoti www.papuosaluslenis.lt duomenų bazėje, todėl  nereikės registruotis kiekvieną kartą norint atlikti užsakymą.
Užsiregistravus  taip pat galite galite stebėti savo užsakymo būseną, matyti pirkimų istoriją, kaupti nuolaidų kuponus.

6. Atidžiai įveskite savo adresą.

Jūsų adresas – tai jūsų namų adresas,kuriuo pageidaujate gauti užsakytas prekes.
Be to www.papuosaluslenis.lt sistema leidžia pridėti ir daugiau adresų (Mano paskyra>>Adresai>>Pridėti adresą). Tai leis Jums greitai pakeisti adresą,  į kurį norite gauti užsakytas prekes, atliekant užsakymą.

7. Spauskite  mygtuką „KITAS“ ir atsidariusiame puslapyje pasirinkite pristatymo būdą. Jį pasirinkę, spauskite mygtuką „Pirmyn“.

8. Išsirinkite mokėjimo būdą.

Jei pasirinkote  „Mokėti bankiniu pervedimu“, spustelėkite ant jo nuorodos, o po patvirtinkite užsakymą paspausdami mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.  Atlikus šį veiksmą atsiranda sąskaitos duomenys, į kurią reikia pervesti užsakymo sumą.

Taip pat galite pasirinkti užsakymo atsiskaitymą apmokėti  „Paypal“ sistema.

Kadangi „Paypal“  nepriima mokėjimų Lietuvos litais, todėl suma litais konvertuojama į sumą JAV doleriais santykiu 1LTL:0.385USD.

9. Apmokėkite užsakymą.

Visi užsakymai atliekami tik gavus apmokėjimą už prekes.
Atsiskaitymo būdai

Patvirtinus užsakymą, jis rezervuojamas 3 darbo dienoms. Per šį laiką turite apmokėti į savo el.paštą (kurį nurodėte registruodamiesi) gautą sąskaitą. Sąskaitos neapmokėjus, užsakymas anuliuojamas po 3 darbo dienų. Jį anuliavus Jūs turėsite prekes užsisakyti iš naujo.

Užsakymus galite apmokėti:
Atlikę bankinį sumos už užsakymą pervedimą į nurodytą sąskaitą :
-atliekant pervedimą naudojantis  elektronine bankininkyste

Pateikę nurodytus  duomenis ir nurodę mokėtiną sumą, Jūs galėsite susimokėti už užsakymą prisijungę į savo banko elektroninę bankininkystę.

-sumokėti už užsakymą bet kuriame banke grynais

  • Pateikę nurodytus  duomenis ir nurodę mokėtiną sumą, Jūs galėsite susimokėti už užsakymą bet kuriame banke grynais. Gavę Jūsų mokėjimą, mes iš karto pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.Už prekes reikia atlikti pervedimą nurodant šiuos duomenis:

Būtinai įveskite užsakymo numerį į skiltį „Mokėjimo paskirtis“. Pagal šį numerį mes matysime už kokias prekes Jūs padarėte apmokėjimą.
Beje, tarpbankinius pavedimus bankai vykdo tik darbo dienomis ir tik darbo metu. Todėl jei mokėsite savaitgalį iš vieno banko į kitą (pvz. iš SEB į Swedbank) – mes pavedimą gausime tik pirmadienio ryte. Tokiu atveju, būkite kantrūs ir nenustebkite, jei Jūsų užsakymo statusas yra  „laukimas banko pavedimas“ nors jūs jau esate sumokėję už prekes.

.Nuolaidų kodų naudojimas

www.papuosaluslenis.lt skelbia akcijas, bei specialius pasiūlymus/nuolaidas, kurias suteikia numatytieji  nuolaidų kodai. Juos  dažniausiai skelbiame kartu su pasiūlymu.

Kaip naudotis:

Užsakymo žingsnyje KREPŠELIS (mygtukas viršuje kairėje šalia mygtuko „Pirkti“), po savo norimų pirkti prekių sąrašu į langelį „Kupono kodas“ suveskite  turimą nuolaidos kodą ir spustelėkite šalia esančią rodyklytę.  Teisingai suvedus kodą nuolaidą matysite iš karto, atsiras kupono suteikiama nuolaida.

Būtina atkreipti dėmesį, kad kuponų kodai turi galiojimo laikotarpį, ribotą atsiskaitymų kiekį (dažniausiai tai yra vienas kartas vienam vartotojui), minimalią sumą nuo kurios galima jį pritaikyti. Be to, dažnausiai kupono kodo suteikiamos nuolaidos negali būti sumuojamos su jau esamomis nuolaidomis/akcijomis/išpardavimais.

Dėl iškilusių klausimų ir papildomos informacijos, maloniai prašome susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.