Dantų papuošalai

Kai kalbama apie papuošalus, normalu, jog pirmiausiai galvojame apie tradicinius papuošalus, tokius kaip apyrankės, žiedai ar auskarai. Tai nėra nieko nuostabaus, nes didžioji dalis žmonių būtent ir puošiasi prieš tai minėtais, bei kitais itin populiariais bei įprastais papuošalais. Bet taip pat nereikia pamiršti ir galbūt ne tokių populiarių ir ne taip plačiai naudojamų papuošalų. Vieni tokių yra galbūt daug kam nematyti ar net nežinomi dantų papuošalai. Jei girdite tai pirmą kartą, tuomet galbūt tai ir skamba keistai, tačiau dantų papuošalai išties egzistuoja ir nemažai žmonių jais puošiasi.

Žinoma, tokių žmonių gretos tikrai nėra didelės, tačiau svarbu, jog tokių išvis yra. Taip pat, verta paminėti, jog dantų papuošalais, kaip ir dauguma kitų papuošalų, dažniausiai puošiasi merginos. Taigi, kalbant apie pačius dantų papuošalus, tai jie dažniausiai būna kelių rūšių: laikini arba ilgalaikiai. Laikini dantų papuošalai yra skirti ir dažniausiai naudojami norint pasipuošti kokiai nors ypatingai progai. Dažniausiai ant danties paviršiaus laikinai būna tvirtinami žibantys kristalai. Juos tinkamai pritvirtinti gali tik dantistas, tad jei norėsite turėti pritrenkiančią bei spindinčią šypseną, teks apsilankyti pas dantistą.

Pati procedūra, per kurią kristalas yra tvirtinamas ant danties paviršiaus yra labai trumpa, trunka vos 15-20 minučių, bei visai nekenksminga, tai reiškia, jog procedūra neturės jokio neigiamo poveikio jūsų dantims. Kiek laiko papuošalai laikysis ant dantų, priklauso nuo to, kaip dažnai valgysite bei valysite dantis. Taip pat, norint jog kristalas nenukristų geriau būtų jo neliesti pirštais, net jei burnoje jaučiamas diskomfortas, jis laikui bėgant praeis, tereikia turėti šiek tiek kantrybės. Be trumpalaikių, taip pat būna ir ilgalaikiai burnos papuošalai. Jais puoštis galite, jei norite nuolatos turėti žavingą bei spindinčią šypseną. Dažniausiai ilgalaikiam nešiojimui ant danties yra tvirtinami nedideli cirkonio kristalai. Taip pat gali būti tvirtinami ir kiti ES leistini dantų papuošalai. Jų būna įvairių, tačiau būtent minėti kristalai yra populiariausi. Ilgalaikius burnos papuošalus tinkamai uždėti taip pat gali tik dantistas.
Taigi, be įprastų puikiai visų atpažystamų papuošalų, taip pat yra ne ne tokie populiarūs dantų papuošalai. Svarbiausia, ką apie juos reikia žinoti, tai jog šie papuošalai būna dviejų tipų, tai ilgalaikiai arba trumpalaikiai. Dantims puošti dažniausiai yra naudojami skaidrūs kristalai, kuriuos gali uždėti tik dantistas.