Papuošalų nauda

Talismanus žmonės renkasi tuomet, kai nori pritraukti vienokią ar kitokią energiją, pasiekti savo tikslus, tikėdamiesi, kad jie suteiks jėgų, ištvermės, pasiryžimo tų tikslų siekti, apsaugos, nuramins. Talismanai apsaugo, neša sėkmę ir pan. Svarbiausia yra tikėti, kad jie padės, tuomet taip ir atsitiks.

Talismanais gali tapti paprasti papuošalai, jeigu jie Jums neša laimę, sėkmę ir pan. Ypatingai gerai jeigu papuošalai yra pagaminti asmeniškai Jums, tuomet jie turi stipresnę energetiką. Labai svarbi talismano forma, medžiaga. Svarbu ar brangakmenis tinka Jums pagal zodiako ženklą, gimimo data ir pan. Taip pat labai svarbus spalvos atitikimas (kokia spalva Jums tinka pagal zodiako ženklą, kokias savybes norite ugdyti, kokią čakrą suaktyvinti). Talismano forma ne mažiau svarbi už spalvą ir medžiagą, nes pagal formą papuošalai skirtomi į moteriškus ir vyriškus, paskatinančius reikštis tam tikras charakterio savybes (vyriškas ar moteriškas). Moteriškos charakterio savybės – švelnumas, gailestingumas, jautrumas, nuolankumas ir daugelis kitų. Tuo tarpu, vyriškos charakterio savybės yra ištvermingumas, energingumas tvirtumas ir t.t.

Pakabukus dažniausiai nešiojame ant kaklo, bet priklausomai nuo grandinėlės ilgio, pakabutį galima nešioti ant saulės rezginio ar širdies čakrų.

Sagės – dar viena papuošalų grupė, teikianti ne tik išorinį grožį, tačiau galinti tam tikru būdu veikti žmogų. Sagės turi įtakos toms kūno vietos, kurių zonoje yra prisegtos.

Žiedai pritraukia jėgą bei energiją. Rato forma (t. y. žiedo forma) simbolizuoja santuoką, vienybę, amžinybę

Auskarai aktyvina viršugalvio bei kaktos čakras.

Kaip jau buvo minėta, talismanai pritraukia tam tikras energijas. Pagal tai, kokias energijas norima pritraukti. pasirenkamas vienoks ar kitoks talismanas.

Amuletai saugo žmones, kurie juos nešioja, nuo neigiamos aplinkinių įtakos, nuo blogos energijos ir pan.

Amuletas su driežu padeda gydyti akių ligas. Gaminamas dažniausiai iš žadeito.

Gausybės rago simbolis – tai apsauga nuo išdavystės, konkurencijos, įtarinėjimų. Taip pat gausybės ragas susijęs su turtais, jų kaupimu.

Amuletas su Liūtu apsaugo nuo įvairių infekcinių ligų; taip pat padeda išvengti keliuose kylančių pavojų. Tokie amuletai būna veiksmingiausi tada, kai yra pagaminti iš kvarco arba aukso.